Галина Приходько (sunplace) wrote,
Галина Приходько
sunplace

Пару картинок одного дня, що відбувся 19.05.12)

Знаєте, це велике щастя бути самим собою, відчувати і показувати що ти відчуваєш, бути повністю відкритим і не боятися за те, що тебе не зрозуміють чи ранять в душу, казати те, що думаєш, не боячись чиєїсь не вірної реакції. Знати, що тебе приймають таким яким ти є і очікують і наперед знають як ти себе поведеш в певних ситуаціях, і в якихось інших ситуаціях знають що очікувати потрібно чогось взагалі не передбачуваного від тебе. Тебе знають і приймають повністю з усіма тараканами. 

У мене був приємний і надзвичайно спокійний день без будь-яких дискомфортів - я була ВІЛЬНА і взагалі не думала ні про що крім цього дня. ні про що інше - це взагалі нереально рідко буває, адже я постійно за щось переживаю, думаю, гадаю, планую. Сьогоднішній день належав цьому дню)

А тепер пару картинок дня, це лише пару картинок, їх могло б бути набагато більше, але чомусь мені не хотілося їх більше) і не буде описів і відчуттів з певних подій дня, головне з сьогодні для мене - то відчуття після прожитого дня, сукупні відчуття! Ця пані на майдані нагадуватиме мені, що я сьогодні була дівчинкою) і це не напряжно) влітку це завжди легко) влітку я найчастіше така) і мені це подобається)

На RED BULL ПАРАД ЧЕМПИОНОВ, щоб побачити все що відбувається на імпровізованій трасі, люди он аж куди повилазили) ми таких будинків з глядачами зверху помітили аж 3 штуки) Ех, і чому я не гонщик боліду) А швидкість в нього ж - ммм.  у мене з"явилося ще одне бажання в житті)    

про мистецтво і українське барокко я мовчатиму, така там катавасія, особливо в сучасному.

 

Ми прийшли перед початком і спокійно там гуляли, навіть трішки слухали Подерев"янського і дідка-музику) а коли йшли вже додому - я не повірила своїм очам! Куди всі вони йшли - вірніше на що, якщо програма вже вся майже закінчилася - не ясно)

і цей творець унікальності порадував чергою перед ним також) 

І питання яке часто в мене виникає і сьогодні знову і часто - чому я не художник? вірніше чому частину з сучасних художників називають художниками, а чим я не підходжу під цю назву і сферу?) чому досі я ним не стала?) в половині представленого на сьогодні в сучасному мистецтві я нічим не гірша) але це вже так - егоїстичні відступи) це не головне) Tags: враження, особисте, фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments